Noże do maszyn Flowpack

Maszyny pakujące flowpack to niezawodne, łatwe w obsłudze i wszechstronne urządzenia, które doskonale sprawdzają się na rynku spożywczym oraz w przemyśle. Gwarancją dobrego zgrzewu i estetycznego wyglądu opakowania jest precyzyjny nóż. Nasza firma oferuje własnej produkcji noże do maszyn flowpack różnych firm dostępnych na rynku oraz regenerację i teflonowanie części używanych. Sprawdź nasze możliwości i rozpocznij współpracę.
Szczęki do flowpack l teflonowanie, produkcja i regeneracja szczęk i noży
Produkcja i naprawa noży i szczęk do maszyn flowpack

Noże do maszyn flowpack - produkcja i regeneracja

Nasza oferta to noże do maszyn flowpack różnego typu. Projektujemy i sprzedajemy noże proste, zygzakowate, perforacyjne, listwowe i inne. Dostosowujemy się do potrzeb rynku, dlatego stale powiększamy ofertę. Jesteśmy w stanie wykonać części zamienne na podstawie przesłanego rysunku technicznego lub wzoru. Zajmujemy się również regeneracją używanych noży do pakowaczek, dzięki czemu wydłużamy ich żywotność i obniżamy koszty eksploatacji urządzeń. Nasza specjalność to regeneracja szczęk zgrzewających do maszyn Ilapak i Ulma.

Regeneracja i produkcja szczęk zgrzewających Ilapak i Ulma - NonStick.pl
Regeneracja i produkcja szczęk zgrzewających Ilapak i Ulma

Noże do maszyn flowpack - teflonowanie

Nasza oferta obejmuje również teflonowanie noży do maszyn flowpack. Pokrycie powłoką antyadhezyjną noża do folii, gumy czy styropianu uniemożliwia przywieranie odcinanego materiału. Noże do maszyn flowpack, które zostały powleczone teflonem, mają znacznie dłuższy czas pracy i gwarantują doby zgrzew. Jesteśmy w stanie odpowiednio dobrać powłoki non stick do warunków pracy konkretnej maszyny pakującej. Zapewnij sobie komfortową, nieprzerwaną pracę oraz niższe koszty eksploatacji urządzeń, już dziś zapytaj o naszą usługę.
Noże do maszyn flowpack
Teflonowanie noży do maszyn pakujących

Noże do maszyn flowpack - NonStick.pl

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który nieustannie pracuje nad rozwojem technologii oraz poszerzaniem możliwości zastosowania powłok teflonowych. Nasze atuty to zaplecze produkcyjne i innowacyjność, a celem działalności jest zwiększanie wydajności procesów, zarówno dla osób prywatnych, jak i w firmach produkcyjnych. Nasze noże do maszyn flowpack znajdują zastosowanie w szczególności w branży spożywczej, jesteśmy bardzo dumni z tego, że wielu przedsiębiorców doceniło wdrażane rozwiązania w czasach pandemii i przyczyniło się do wzrostu sprzedaży w nowych obszarach. Gwarantujemy najwyższą jakość usług w konkurencyjnych cenach. Aby uzyskać dokładną wycenę, prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail. Jesteśmy po to, by ułatwiać pracę innym, dowiedz się, jak możemy pomóc Tobie!
Call Now Button