Teflonowanie aluminium

Regeneracja narzędzi zgrzewających i formujących to nasza codzienność. Regenerujemy płyty teflonowe, górne i dolne części maszyn formujących i zgrzewających, uzupełniamy ubytki i polerujemy płyty. Nasz serwis uzupełnia wymiana grzałek. Odnawiamy powłoki teflonowe na płytach grzejnych do maszyn pakujących Ilapak ,Multivac ,Tiromat ,Variovac czy Ulma.

Jeżeli chcesz wydłużyć czas pracy swoich płyt a przez to zmniejszyć ilość kosztownych przestojów pozwól nam dobrać właściwą powłokę teflonową (powłoka non stick). Dopasujemy ją do warunków pracy Twojej maszyny pakującej.

Narzędzia formujące i zgrzewające I Nonstick.pl producent płyt formujących i zgrzewających I Multivac I Ulma I teflonowanie l płyty zgrzewające producent

Nasz serwis płyt grzejnych do maszyn pakujących firm Ilapak ,Multivac ,Tiromat ,Variovac czy Ulma obejmuje również wymianę grzałek. W swojej ofercie posiadamy grzałki w różnych wymiarach, o różnej średnicy i mocy. Zaufaj nam, dobierzemy właściwą do Twojej płyty.

Elementy grzejne patronowe to grzałki o specjalnej konstrukcji umożliwiającej emisję dużej ilości ciepła z niewielkiej powierzchni. Grzałki wytwarzane są z mosiądzu oraz ze stali żaroodpornej. Element grzejny to drut oporowy Kanthal osadzony w ceramice i uzupełniony tlenkiem magnezu (MgO). Przeznaczone są one do grzania form metalowych, zwanych płytami grzejnymi. Specyficzna budowa i specjalna konstrukcja umożliwiają łatwe przewodzenie powstałego ciepła i szybkie nagrzewanie, co zapewnia równomierne rozprowadzenie temperatury na całej powierzchni.

Narzędzia formujące i zgrzewające I Nonstick.pl producent płyt formujących i zgrzewających I Multivac I Ulma I teflonowanie l płyty zgrzewające producent l wymiana grzałek

Wykorzystując technologię powłok fluoropolimerowych, oferujemy profesjonalne teflonowanie aluminium. Stosowane przez nas powłoki charakteryzują się doskonałymi parametrami, do których można zaliczyć między innymi skuteczną odporność na działanie czynników chemicznych, minimalny współczynnik tarcia, znakomite właściwości izolacyjne, antyadhezyjność czy nieprzywieralność. Nasze powłoki i usługi naprawy wgnieceń i ubytków w płytach do maszynach zgrzewających tacki zwanych traysealer zapewnią Tobie pracę bez przywierania a dania na wynos będą szczelnie zapakowane.

Nakładane na aluminium powłoki posiadają także właściwości antykorozyjne, które skutecznie wydłużają żywotność materiału. Teflonowanie aluminium wykonujemy zarówno w przypadku materiałów o dużych gabarytach, jak i wielkoseryjnych części. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz stosowanie najnowocześniejszych technologii stanowią gwarancję najwyższej jakości usług oraz terminowości w realizacji zleceń. Nakładane przez nas powłoki stanowią dobre zabezpieczenie antykorozyjne. Jest to idealne rozwiązanie dla przemysłu spożywczego i maszyn pakujących.

Teflonowanie aluminium
Call Now Button