Szczęki do maszyn Flowpack

Sprawdzone i niezawodne części zamienne do maszyn flowpack to gwarancja ich wieloletniego bezawaryjnego działania. Nasza firma produkuje, sprzedaje i regeneruje szczęki do maszyn flowpack, umożliwiając ich użytkownikom sprawną eksploatację przy stosunkowo niewysokim koszcie zakupu lub naprawy części. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, co możesz zyskać
Szczęki do maszyn flowpack teflonowane pokryte teflonem
Teflonowanie szczęk do maszyn pakujących flowpack

Szczęki do maszyn flowpack

Szczęki w maszynach flowpack odpowiadają za zgrzewanie i odcinanie termokurczliwej folii. Jako że jest to element silnie eksploatowany oraz działający w wysokiej temperaturze, musi być cyklicznie wymieniany. Specjalizujemy się w produkcji oraz regeneracji szczęk do maszyn pakujących różnych producentów, a nasza oferta zmienia się w zależności od potrzeb klientów. Jesteśmy w stanie nałożyć powłoki teflonowe na używane elementy, tym samym przedłużając ich żywotność, powlekamy również nowe elementy, by ułatwić pracę z nimi. Korzyści ze współpracy z nami są oczywiste: to oszczędność pieniędzy, poprawa komfortu pracy oraz ochrona środowiska dzięki mniejszej produkcji odpadów i zużyciu surowców. Zaproś nas do współpracy i ciesz się nieprzerwaną możliwością pakowania.
Produkcja szczęk do maszyn flowpack
Produkcja szczęk do maszyn flowpack

Regeneracja szczęk zgrzewających do ULMA, Ilapak

Poziome maszyny pakujące flow pack ULMA i Ilapak, dzięki swojej elastyczności i niezawodnośi, są szeroko stosowane w przemyśle spożywczym, a szczególnie cenione w rolnictwie, przetwórstwie mięsnym i mleczarstwie. Doskonale nadają się do pakowania produktów trudnych do wprowadzania i o nieregularnym kształcie. Sercem stacji zgrzewającej jest głowica zgrzewająca. Poprzeczne szczęki zgrzewające “thread type” mogą ulec mechanicznemu uszkodzeniu. Dzięki naszej usłudze regeneracji szczęk nie jest konieczny zakup nowych, drogich szczęk. Dzięki nowoczesnym frezarkom CNC możemy naprawić wyszczerbienia i dodatkowo powlec powierzchnię zgrzewającą powłoką NonStick One. Zapobiega one przywieraniu folii (w przeciwnym przypadku opakowanie może być nieszczelne, folia może się rwać lub przyklejać) i ułatwnia czyszczenie powierzchni szczęk zgrzewających. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i precyzyjnych procesów technologicznych CNC gwarantujemy uzyskiwanie najlepszych możliwych zgrzewów tak, by zawartość opakowania pozostała szczelna a więc i świeża.

Regeneracja szczęk zgrzewających Ilapak , Ulma
Regeneracja szczęk zgrzewających Ilapak , Ulma
Call Now Button