Narzędzia formujące i zgrzewające

Regeneracja i produkcja narzędzi zgrzewających i formujących to nasza codzienność. Regenerujemy i produkujemy płyty teflonowe, górne i dolne części maszyn formujących i zgrzewających, uzupełniamy ubytki i polerujemy płyty. Nasz serwis uzupełnia wymiana grzałek. Odnawiamy powłoki teflonowe na płytach grzejnych do maszyn pakujących próżniowo Ilapak, Multivac ,Tiromat, Sealpac, Ishida, Variovac czy Ulma. Oczywiście regenerujemy i naprawiamy płyty w zgrzewarkach do tacek takich firm jak CAS, Tepro czy Bokama.

Produkcja komponentów odbywa się według powierzonych nam przez Klienta wzorów i dokumentacji technicznej lub na podstawie przekazanego nam narzędzia. Dysponujemy nowoczesnym centrum obróbczym, które umożliwia nam frezowanie CNC 3D w zakresie X1000mm x Y540mm x Z500mm.

Multivac traysealer płyty zgrzewające i formujące l Nonstick.pl I teflonowanie l produkcja płyt

Frezowanie 3D – jest to płynna obróbka materiału w osiach XYZ, jednoczesny ruch w trzech osiach.

W realizacji zleceń wykorzystujemy skanującą sondę dotykową 3D Heidenhain. Gwarantuje to najwyższą dokładność pomiaru, szybki czas skanowania i opracowanie modelu 3D tuż po skanowaniu. W swojej pracy bazujemy na projektach wykonanych w programach AutoCAD czy SolidWorks. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz najwyższą jakość usług CNC. Jeżeli chcesz wydłużyć czas pracy swoich płyt i form aluminiowych zgrzewających a przez to zmniejszyć ilość kosztownych przestojów pozwól nam dobrać właściwą powłokę teflonową. Dobierzemy ją do warunków pracy Twojej maszyny pakującej. Nasze wieloletnie doświadczenie w realizowaniu usług CNC, a także doskonałe zaplecze kadrowe i techniczne pozwalają nam kompleksowo realizować zlecenia z zakresu produkcji narzędzi formujących i zgrzewających.

Narzędzia formujące i zgrzewające I Nonstick.pl producent płyt formujących i zgrzewających I Multivac I Ulma 1

Nasz serwis płyt grzejnych do maszyn pakujących Ilapak ,Multivac, Sealapc, Tiromat ,Variovac czy Ulma to nie tylko nowe narzędzia formujące i zgrzewające czy regeneracja powłok PTFE. Obejmuje on również wymianę grzałek i czujników. W swojej ofercie posiadamy grzałki w różnych wymiarach, o różnej średnicy i o różnej mocy.

Narzędzia formujące i zgrzewające do działania potrzebują temperatury. Elementy grzejne patronowe to grzałki o specjalnej konstrukcji umożliwiającej emisję dużej ilości ciepła z niewielkiej powierzchni. Grzałki wykonywane są ze stali żaroodpornej lub mosiądzu, element grzejny to drut oporowy Kanthal osadzony w ceramice i uzupełniony tlenkiem magnezu (MgO). Stosowane są do grzania form metalowych, zwanych płytami grzejnymi. Specyficzna budowa i specjalna konstrukcja umożliwiają łatwe przewodzenie powstałego ciepła i szybkie nagrzewanie, co zapewnia równomierne rozmieszczenie temperatury.

Narzędzia formujące i zgrzewające I Nonstick.pl producent płyt formujących i zgrzewających I Multivac I Ulma 2

Projektujemy, a także wykonujemy narzędzia i płyty formujące oraz zgrzewające do folii twardej i miękkiej dla maszyn pakujących VARIOVAC, MULTIVAC, CFS (TIROMAT), WEBOMATIC i innych maszyn termoformujących. W ofercie mamy również zgrzewarki tacek, czyli urządzenia do pakowania produktów na tackach – traysealery. Do każdej z nich możemy wykonać nową płytę, naprawić obecną, oraz zregenerować powłokę teflonową antyadhezyjną. Traysealer płyty to obecnie urządzenie niemalże niezastąpione w gastronomii, gdzie większość posiłków wydawanych jest na wynos, a możliwość szczelnego i estetycznego pakowania jedzenia jest kluczowa dla działalności restauracji. Płyty pokryte powłoką teflonową umożliwiają szybkie zgrzewanie (do 2 sekund) i łatwe odcięcie folii za pojemnikiem. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży oraz stosowanie najnowocześniejszych technologii, jak również ścisła współpraca z odbiorcami naszych rozwiązań, stanowią gwarancję najwyższej jakości usług oraz terminowości w realizacji zleceń.

Maszyny pakujące, multivac, tiromat, dixie, variovac, ulma, powerpack. Rolowe maszyny pakujące, rolówki, maszyny termoformujące, Modernizacja maszyn pakujących, wyposażenie maszyn pakujących, części zamienne do maszyn pakujących l NonStick.pl

Wykorzystując technologię powłok fluoropolimerowych, oferujemy profesjonalne teflonowanie form z aluminium. Stosowane przez nas powłoki charakteryzują się doskonałymi parametrami, do których można zaliczyć między innymi skuteczną odporność na działanie czynników chemicznych, minimalny współczynnik tarcia, znakomite właściwości izolacyjne, antyadhezyjność czy nieprzywieralność. Traysealer płyty | NonStick.pl – zapoznaj się z naszą ofertą!

Narzędzia formujące i zgrzewające I Nonstick.pl producent płyt formujących i zgrzewających I Multivac I Ulma 3
Call Now Button